Dersigo şimdi Vodafone, Digitürk, Papara Uygulamalarında.

Neden Biz?

Dilediğin Zaman Dilediğin Yerden

Dersigo; dilediğin yerden, dilediğin zaman, dilediğin şekilde eğitim alabileceğin, dünyanın ilk meta eğitim projesidir.

dersigo-online-egitim-paketleri-10 dersigo-online-egitim-paketleri-11
Fiziki Soru Bankası

Her öğrencimize ücretsiz fizikî soru bankası.

dersigo-online-egitim-paketleri-12 dersigo-online-egitim-paketleri-13
Canlı Soru Çözümü

Çözemediğin soru’n kalmasın.

dersigo-online-egitim-paketleri-14 dersigo-online-egitim-paketleri-15
Akıllı Asistan

Seni tanıyan ve doğru bir şekilde yönlendiren yol arkadaşın, rehberin İgo her zaman yanında.

dersigo-online-egitim-paketleri-16 dersigo-online-egitim-paketleri-17
İstediğin Yerden, İstediğin Zaman

Dilediğin yerden, dilediğin zaman eğitimine devam et. Konu anlatımlarını dinle, soruları çöz, puanları topla.

dersigo-online-egitim-paketleri-18 dersigo-online-egitim-paketleri-19
100.000+ Soru

Soru çeşitliliği ile rakiplerinin önüne geç.

Dersigo Dijital Eğitim Platformu

Yakından Tanıyın

Educational technology ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Tempora sequi doloremque dicta quia unde odio nam minus reiciendis ullam aliquam, dolorum ab quisquam cum numquam nemo iure cumque iste. Accusamus necessitatibus.

dersigo-online-egitim-paketleri-20

Eğitimin En Eğlenceli Hali

Eğitimi eğlenceli ve ödüllü bir hale getiren sistemimizle hem eğlendiriyor
hem öğretiyor hem de kazandırıyoruz.

Her Öğrencimiz Bizim İçin Özeldir

Hepimizin öğrenme şekli birbirinden farklı olabilir. Tarihte ilk kez, yapay zekâ desteğiyle, milyonlarca insanın nasıl öğrendiğini analiz edebiliyor ve danışmanlarımızla öğrencilerimize özel çalışma ve öğrenme planları hazırlıyoruz.

dersigo-online-egitim-paketleri-21
dersigo-online-egitim-paketleri-22

Kolay Erişim – Fırsat Eşitliği

Milyonlarca öğrenci her sene sınavlara hazırlanıyor ve bunu daha iyi fırsatlar elde edebilmek için yapıyor. Maalesef her öğrenci, aynı olanaklara sahip olamıyor. Dersigo, uygun fiyat politikasıyla tüm öğrencilerin, dilediği yerden, dilediği zaman kaliteli eğitime erişebilmelerine olanak sağlayan bir platformdur.

Sürekli Gelişiyoruz

Şimdilik sadece YKS – LGS sınavlarına yönelik hizmet vermekteyiz. Eğitim teknolojilerini ve Metaverse dünyasını yakından takip ediyoruz. Geliştireceğimiz özgün eğitim model, yazılım ve tasarımlarıyla MetaEducation evreninde yerimizi almayı hedefliyoruz.

dersigo-online-egitim-paketleri-23
dersigo-online-egitim-paketleri-24

Rekabet ve Kazanım Odaklıyız

Her öğrencinin öğrenme düzeylerinin, ders çalışma motivasyon ve alışkanlıklarının farklı olduğunu biliyoruz. Kurguladığımız Lig sistemiyle öğrencilerimizin kendilerini ve potansiyellerini fark etmelerini sağlıyoruz. MetaLig’le size, eğitimin en eğlenceli hâlini sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Dersigo hakkında merak ettikleriniz ve bilmeniz gerekenleri aşağıda sizin için özetledik. Daha fazla sorunuz olması halinde [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın ilk meta eğitim projesi Dersigo; dilediğin yerden, dilediğin zaman eğitim alabileceğin, soru çözebileceğin veya canlı derslere katılabileceğin bir dijital eğitim platformudur.

Standartın dışına çıkan, rekabetçi ve kişiselleştirilmiş eğitim modelimizle öğrencilerimize eğitimi sevdiriyor, onlar için eğitimi eğlenceli, kalıcı ve bireysel hâle getiriyoruz.

Konfor alanınızdan çıkmadan kaliteli eğitime ulaşmak mı, neden olmasın? Dershane, özel ders, servis – ulaşım, yemek ücreti ödemeden evinizin rahatlığında, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde eğitim almak istemez misiniz?

Metalig, eğitimin en eğlenceli hâlidir. MetaLig’e kaydolduğunuzda seviyenize göre bir Lig’de mücadele etmeye başlarsınız. Aslında bu bir öğrenme mücadelesidir. Size verilen öğrenme odaklı görevleri yerine getirerek üst Liglere çıkabilir, takım kurabilir, takımınızla birlikte mücadele ederek rakiplerinizi ve kendinizi tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda MetaLig’de kazandığınız elmasları sanal mağazamızda harcayabilir, kendinizi veya sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz.